Apple düşük maliyetli iPhone piyasaya sürecek

Huawei, Samsung gibi markalarla yarışan Apple, piyasaya ucuz telefon sürerek satışlarını artırmayı hedefliyor.

Söz konusu yeni model Apple’ın iPhone SE modeli yeni nesli olarak görülürken, piyasaya sürülmesi planlanan telefonun adı ve fiyatı henüz duyurulmadı.

AMAÇ SATIŞLARI ARTIRMAK

Apple’ın gelecek hafta düzenleyeceği yıllık etkinliğinde yeni iPhone modelleri tanıtması beklenirken, Nikkei Asian Review’da yer alan habere göre ise Apple’ın şirketin satışlarını artırmak için daha düşük maliyetli modellere yoğunlaştığı belirtildi.

HUAWEİ İLE REKABET

Daha düşük maliyetli iPhone modelleri üretme planları, geçen yıl Apple’ın dünyanın en iyi telefon üreticisi olarak yerini Huawei’ye bırakmasından ve ilk kez iPhone sevkiyatlarında düşüş görülmesinden sonra geldi.

kullanıcı yorumları

İPhone kullandım 2 yıl ama bıktım güncelle iPhone ölüyor ama huawei aldım arkadaş tavsiyesi üzerine yok böyle bişey süper ucuz kaliteli hafıza yüksek kamera süper


İPhone nin pahalı olmasının sebebi dolar TL nin 6 katı olması ve devletinde bir telefon parası kadar vergi kesmesi. İPhone abd de 1000 dolar yani bir abd linin kolayca alabileceği bir fiyat


kaynak

meraklikizlar.com

***** Soruldu üzerinde 5 Eylül 2019 İnternet & Teknoloji.
Yorum Ekle  • 0 Cevap(lar)


  • Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.